MÅNDAG

ISHOCKEY: SM-slutspel, herrar: final 5 i bäst av 7: HV71-Brynäs (19.15).

FOTBOLL: Allsvenskan, herrar: Sirius-Kalmar FF, Malmö FF-Djurgården (båda 19.00).

FOTBOLL: Serie A: Pescara-Roma (20.45).

FOTBOLL: Spanska ligan: Eibar-Bilbao (20.45).

FOTBOLL: Superettan: Trelleborgs FF-Örgryte (19.00).

HANDBOLL: SM-slutspel, herrar: ev. kvartsfinal 4 i bäst av 5: Ystads IF-Lugi, Guif-Kristianstad (båda 19.10).

ISHOCKEY: Stanley Cup, åttondelsfinal 6 i bäst av 7: Toronto-Washington. Ev. åttondelsfinal 6 i bäst av 7: Boston-Ottawa (tider ej fastslagna).

BORDTENNIS: SM-slutspel, herrar: semifinal 1 i bäst av 3: Söderhamn-Rekord, Eslöv-Halmstad (båda 18.30).

BASKET: SM-slutspel, damer: final 3 i bäst av 5: Umeå Udominate-Luleå (19.05).

TENNIS: WTA (Stuttgart, Tyskland, Istanbul, tom 30/4).

TENNIS: ATP (Barcelona, Budapest, tom 30/4).

SEGLING: Världscupen (Hyères, Frankrike, tom 30/4).

BILJARD: VM, snooker (Sheffield, Storbritannien, tom 1/5).

CURLING: VM, mixeddubbel (Lethbridge, Kanada, tom 29/4).

BASKET: NBA-slutspel.

TRAV: Färjestad (V64), Halmstad, Rättvik.

ISHOCKEY: Finländska ligan, slutspel, final 4 i bäst av 7: KalPa-Tappara (17.30).

FOTBOLL: MLS.

FOTBOLL: Finländska ligan.

FOTBOLL: Turkiska ligan.

FOTBOLL: Portugisiska ligan.

FOTBOLL: Norska elitserien.

FOTBOLL: Danska ligan, nedfkyttningsgrupp B.

FOTBOLL: 2.Bundesliga.

FOTBOLL: Serie B.

FOTBOLL: League championship.

FOTBOLL: Division 2 Norra Götaland, herrar.

FOTBOLL: Division 2 Södra Svealand, herrar.

FOTBOLL: Division 2 Norrland, herrar.

FOTBOLL: Division 3 Norra Norrland, herrar.

TISDAG

ISHOCKEY: Uppföljning av den femte SM-finalen.

ISHOCKEY: Inför herrarnas ishockey-VM.

+ Sverige tränar, 10.00-11.20, samt 17.00-18.20 (Hovet, Stockholm).

FOTBOLL: Allsvenskan, damer: Kvarnsveden-Göteborg (18.00).

FOTBOLL: Premier League: Chelsea-Southampton (20.45).

FOTBOLL: Spanska ligan: Gijon-Espanyol (19.30), Granada-Malaga (20.30), Atletico Madrid-Villarreal (21.30).

ISHOCKEY: Stanley Cup, ev. åttondelsfinal 6 i bäst av 7: Minnesota-St Louis. Ev. åttondelsfinal 7 i bäst av 7: NY Rangers-Montreal, Edmonton-San Jose (inga tider fastslagna).

VOLLEYBOLL: SM-slutspel, herrar: ev. final 4 i bäst av 5: Falkenberg-Linköping (19.00).

HANDBOLL: SM-slutspel, herrar: ev. kvartsfinal 4 i bäst av 5: Sävehof-Redbergslid (19.00), Alingsås-Malmö (19.10).

BASKET: SM-slutspel, herrar: semifinal 5 i bäst av 7: Norrköping-Södertälje (19.04). Ev. semifinal 5 i bäst av 7: BC Luleå-Uppsala (19.04).

BADMINTON: EM (Kolding, Danmark, tom 30/4).

TRAV: Eskilstuna (V64), Bergsåker.

BASKET: NBA-slutspel.

TENNIS: WTA (Stuttgart, Tyskland, Istanbul, tom 30/4).

TENNIS: ATP (Barcelona, Budapest, tom 30/4).

SEGLING: Världscupen (Hyères, Frankrike, tom 30/4).

CURLING: VM, mixeddubbel (Lethbridge, Kanada, tom 29/4).

BILJARD: VM, snooker (Sheffield, Storbritannien, tom 1/5).

CYKEL: Världstouren, herrar: Romandiet runt (Schweiz, tom 30/4).

FOTBOLL: Ryska ligan.

FOTBOLL: Belgiska ligan, slutspel.

FOTBOLL: Serie B.

FOTBOLL: League championship.

FOTBOLL: League 1.

ONSDAG

ISHOCKEY: Ev inför den sjätte SM-finalen.

ISHOCKEY: Inför Tre kronors möte med Ryssland i Carlson Hockey Games.

+ Sverige tränar, 10.00-11.20, samt 17.00-18.20 (Hovet, Stockholm). Ryssland tränar 18.30-20.00.

FOTBOLL: Allsvenskan, herrar: AFC Eskilstuna-Östersunds FK, Gif Sundsvall-Elfsborg, IFK Göteborg-Hammarby, Örebro-Häcken (alla 19.00).

FOTBOLL: Premier League: Arsenal-Leicester, Middlesbrough-Sunderland (båda 20.45), Crystal P-Tottenham (21.00).

+ Inför Manchester-derbyt.

MCSPORT: Upptaktsträff inför elitserien i speedway (13.00, Friends Arena, Solna).

ISHOCKEY: Stanley Cup, ev. åttondelsfinal 7 i bäst av 7: Washington-Toronto (ingen tid fastslagen)

FOTBOLL: Spanska ligan: Barcelona-Osasuna (19.30), Leganes-Las Palmas, Valencia-Sociedad (båda 20.30), La Coruna-Real Madrid (21.30).

BADMINTON: EM (Kolding, Danmark, tom 30/4).

BORDTENNIS: SM-slutspel, damer: kvartsfinal 1 i bäst av 3: Arvika-Storfors, Juno-Mälarenergi, Dänningelanda-Eslöv, Spårvägen-Halmstad (alla 18.30).

VOLLEYBOLL: SM-slutspel, damer: ev. final 4 i bäst av 5: Hylte/Halmstad-Engelholm (19.00).

BASKET: SM-slutspel, damer: ev. final 4 i bäst av 5: Luleå-Umeå Udominate (19.00).

BASKET: NBA-slutspel.

TENNIS: WTA (Stuttgart, Tyskland, Istanbul, tom 30/4).

TENNIS: ATP (Barcelona, Budapest, tom 30/4).

SEGLING: Världscupen (Hyères, Frankrike, tom 30/4).

BILJARD: VM, snooker (Sheffield, Storbritannien, tom 1/5).

CURLING: VM, mixeddubbel (Lethbridge, Kanada, tom 29/4).

HANDBOLL: Bundesliga.

TRAV: Solvalla/Jägersro (V86).

CYKEL: Världstouren, herrar: Romandiet runt (Schweiz, tom 30/4).

FOTBOLL: Belgiska ligan, slutspel.

FOTBOLL: Ryska ligan.

TORSDAG

ISHOCKEY: SM-slutspel, herrar: ev. final 6 i bäst av 7: Brynäs-HV71 (19.15).

ISHOCKEY: Landskamp, herrar: Sverige-Ryssland (18.30, Stockholm).

+ Matchvärmning, 10.00-10.45.

MCSPORT: Inför VM-premiären i speedway.

FOTBOLL: Allsvenskan, herrar: Halmstad-Djurgården, IFK Norrköping-Jönköpings S, Kalmar FF-Malmö FF, AIK-Sirius (alla 19.00).

FOTBOLL: Premier League: Manchester C-Manchester U (21.00).

FOTBOLL: Spanska ligan: Alaves-Eibar (19.30), Sevilla-Celta Vigo (20.30), Bilbao-Betis (21.30).

ISHOCKEY: Stanley Cup, ev. åttondelsfinal 7 i bäst av 7: Minnesota-St Louis, Ottawa-Boston (inga tider fastslagna).

BORDTENNIS: SM-slutspel, herrar: semifinal 2 i bäst av 3: Rekord-Söderhamn, Halmstad-Eslöv (båda 18.30).

BASKET: SM-slutspel, herrar: ev. semifinal 6 i bäst av 7: Uppsala-BC Luleå, Södertälje-Norrköping (båda 19.04).

HANDBOLL: SM-slutspel, herrar: ev. kvartsfinal 5 i bäst av 5: Malmö-Alingsås (18.30).

GOLF: USA-touren, damer (Irving, Texas, tom 30/4).

GOLF: Europatouren, herrar (Peking, tom 30/4).

GOLF: USA-touren, herrar (Avondale, Louisiana, tom 30/4).

BILSPORT: Testdag inför STCC-säsongen (13.00, Knutstorp).

BILSPORT: Rally, VM-deltävl 5 av 13 (Argentina, tom 30/4).

BASKET: NBA-slutspel (ev. matcher).

SEGLING: Världscupen (Hyères, Frankrike, tom 30/4).

TENNIS: ATP (Barcelona, Budapest, tom 30/4).

CURLING: VM, mixeddubbel (Lethbridge, Kanada, tom 29/4).

BILJARD: VM, snooker (Sheffield, Storbritannien, tom 1/5).

TENNIS: WTA (Stuttgart, Tyskland, Istanbul, tom 30/4).

BADMINTON: EM (Kolding, Danmark, tom 30/4).

HANDBOLL: Champions League, herrar: kvartsfinal, andra matchen: Vardar Skopje-Flensburg-Handewitt (19.00).

TRAV: Gävle (V64), Örebro, Östersund.

CYKEL: Världstouren, herrar: Romandiet runt (Schweiz, tom 30/4).

FOTBOLL: Belgiska ligan, slutspel.

FOTBOLL: Ryska ligan.

FOTBOLL: Division 3 Södra Götaland, herrar.

FOTBOLL: Division 3 Nordvästra Götaland, herrar.

FREDAG

ISHOCKEY: Ev uppföljningen till den sjätte SM-finalen.

ISHOCKEY: Inför herrarnas ishockey-VM.

+ Sverige tränar, 18.00-19.20 (Ceske Budejovice, Tjeckien).

BILSPORT: Formel 1, träning (10.00/14.00, Sotji, Ryssland, tom 30/4).

BOXNING: Inför Klytjkos titelmatch.

FOTBOLL: Inför semifinalerna i damernas Champions League.

TRAV: Inför Olympiatravets final.

FOTBOLL: Allsvenskan, damer: Kif Örebro-Hammarby (19.00).

FOTBOLL: Superettan: Falkenberg-Gais (19.00).

FOTBOLL: Franska ligan: Angers-Lyon (20.45).

FOTBOLL: Bundesliga: Leverkusen-Schalke (20.30).

FOTBOLL: Spanska ligan: Villarreal-Gijon (20.45).

HANDBOLL: SM-slutspel, herrar: ev. kvartsfinal 5 i bäst av 5: Kristianstad-Guif, Lugi-Ystads IF (båda 19.00), Redbergslid-Sävehof (19.10).

GOLF: USA-touren, herrar (Avondale, Louisiana, tom 30/4).

GOLF: Europatouren, herrar (Peking, tom 30/4).

GOLF: USA-touren, damer (Irving, Texas, tom 30/4).

BADMINTON: EM (Kolding, Danmark, tom 30/4).

BORDTENNIS: SM-slutspel, damer: kvartsfinal 2 i bäst av 3: Storfors-Arvika, Mälarenergi-Juno, Eslöv-Dänningelanda, Halmstad-Spårvägen (alla 18.30).

BASKET: SM-slutspel, damer: ev. final 5 i bäst av 5: Umeå Udominate-Luleå (19.05).

BASKET: NBA-slutspel (ev. matcher).

BILSPORT: Rally, VM-deltävl 5 av 13 (Argentina, tom 30/4).

HANDBOLL: Bundesliga.

SEGLING: Världscupen (Hyères, Frankrike, tom 30/4).

BILJARD: VM, snooker (Sheffield, Storbritannien, tom 1/5).

CURLING: VM, mixeddubbel (Lethbridge, Kanada, tom 29/4).

GYMNASTIK: Världscupen, rytmisk gymnastik (Baku, tom 30/4).

TENNIS: ATP (Barcelona, Budapest, tom 30/4).

TENNIS: WTA (Stuttgart, Tyskland, Istanbul, tom 30/4).

TRAV: Åby (V64), Boden, Kalmar.

CYKEL: Världstouren, herrar: Romandiet runt (Schweiz, tom 30/4).

FOTBOLL: Danska ligan, nedflyttningsgrupp A.

FOTBOLL: Portugisiska ligan.

FOTBOLL: Skotska nedflyttningsserien.

FOTBOLL: League championship.

FOTBOLL: 2.Bundesliga.

FOTBOLL: Division 1 Mellersta Götaland, damer.

FOTBOLL: Division 2 Östra Götaland, herrar.

FOTBOLL: Division 2 Södra Svealand, herrar.

FOTBOLL: Division 3 Västra Svealand, herrar.

FOTBOLL: Division 3 Södra Svealand, herrar.

FOTBOLL: Division 3 Nordvästra Götaland, herrar.

FOTBOLL: Division 3 Sydvästra Götaland, herrar.

FOTBOLL: Division 3 Mellersta Norrland, herrar.

FOTBOLL: Division 3 Sydöstra Götaland, herrar.

LÖRDAG

ISHOCKEY: SM-slutspel, herrar: ev. final 7 i bäst av 7: HV71-Brynäs (15.15).

ISHOCKEY: Landskamp, herrar: Tjeckien-Sverige (17.00, TT:s utsände Anders Wallin, Ceske Budejovice, Tjeckien).

+ Matchvärmning, 10.45-11.15.

TRAV: Åby (V75), Olympiatravet. Romme, Skellefteå.

MCSPORT: Speedway, VM-deltävl 1 av 12 (19.00, Krsko, Slovenien).

BOXNING: Match om VM-titeln i tungvikt: Anthony Joshua, Storbritannien- Volodomyr Klytjko, Ukraina (London).

FOTBOLL: Champions League, damer: semifinal, andra matchen: Paris SG-Barcelona (17.00), Lyon-Manchester City (20.45).

FOTBOLL: Allsvenskan, herrar: Hammarby-AFC Eskilstuna (16.00).

FOTBOLL: Allsvenskan, damer: Limhamn/Bunkeflo-Kristianstad (15.00).

FOTBOLL: Superettan: Dalkurd-Gefle (16.00).

FOTBOLL: Premier League: Southampton-Hull, Stoke-West Ham, Sunderland-Bournemouth, West Bromwich-Leicester (alla 16.00), Crystal-Burnley (18.30).

FOTBOLL: Serie A: Torino-Sampdoria (18.00), Atalanta-Juventus (20.45).

FOTBOLL: Franska ligan: Monaco-Toulouse (17.00), Metz-Nancy, Nantes-Lorient, Bastia-Rennes, Guingamp-St Etienne, Montpellier-Lille (alla 20.00).

FOTBOLL: Bundesliga: Dortmund-Köln, Mainz-Mönchengladbach, Bremen-Hertha Berlin, Darmstadt-Freiburg, Leipzig-Ingolstadt (alla 15.30), Wolfsburg-Bayern München (18.30).

FOTBOLL: Spanska ligan: Sociedad-Granada (13.00), Real Madrid-Valencia (16.15), Las Palmas-Atletico Madrid (18.30), Espanyol-Barcelona (20.45).

BORDTENNIS: SM-slutspel, damer: ev. kvartsfinal 3 i bäst av 3: Storfors-Arvika, Mälarenergi-Juno, Eslöv-Dänningelanda, Halmstad-Spårvägen (prel. 13.00).

VOLLEYBOLL: SM-slutspel, herrar: ev. final 5 i bäst av 5: Linköping-Falkenberg (15.00).

BASKET: SM-slutspel, herrar: ev. semifinal 7 i bäst av 7: Norrköping-Södertälje (17.04), BC Luleå-Uppsala (18.04).

HANDBOLL: SM-slutspel, damer: semifinal 1 i bäst av 5: Lugi-H65 Höör (15.00), Sävehof-Skuru (17.00).

CURLING: VM, mixeddubbel (Lethbridge, Kanada, tom 29/4).

BADMINTON: EM (Kolding, Danmark, tom 30/4).

BILSPORT: Formel 1, träning (11.00), tidskval (14.00, Sotji, Ryssland, tom 30/4).

ORIENTERING: Tiomila (Göteborg, tom 30/4).ORIENTERING: Tiomila (Göteborg, tom 30/4).

+ Damkaveln (13.15)

+ Herrkavlen (21.00)

GOLF: USA-touren, herrar (Avondale, Louisiana, tom 30/4).

GOLF: USA-touren, damer (Irving, Texas, tom 30/4).

GOLF: Europatouren, herrar (Peking, tom 30/4).

AMFOTBOLL: Superserien, herrar.

BASKET: NBA-slutspel (ev. matcher).

HANDBOLL: Bundesliga.

BOWLING: Elitserien, herrar.

BILJARD: VM, snooker (Sheffield, Storbritannien, tom 1/5).

CYKEL: Världscupen, mountainbike (Lourdes, Frankrike, tom 30/4).

GYMNASTIK: Världscupen, rytmisk gymnastik (Baku, tom 30/4).

TENNIS: ATP (Barcelona, Budapest, tom 30/4).

SEGLING: Världscupen (Hyères, Frankrike, tom 30/4).

TENNIS: WTA (Stuttgart, Tyskland, Istanbul, tom 30/4).

BASEBOLL: Elitserien.

AMFOTBOLL: Division 1, damer.

BILSPORT: Rally, VM-deltävl 5 av 13 (Argentina, tom 30/4).

HANDBOLL: Champions League, herrar: kvartsfinal, andra matchen: Barcelona-Kiel (18.30), Paris SG-Pick Szeged, Ungern (20.45).

CYKEL: Världstouren, herrar: Romandiet runt (Schweiz, tom 30/4).

FOTBOLL: Portugisiska ligan.

FOTBOLL: Ryska ligan.

FOTBOLL: Skotska mästerskapsserien.

FOTBOLL: Skotska nedflyttningsserien.

FOTBOLL: Elitettan, damer.

FOTBOLL: Danska ligan, mästerskapsserie.

FOTBOLL: Serie B.

FOTBOLL: League 2.

FOTBOLL: 2.Bundesliga.

FOTBOLL: League championship.

FOTBOLL: Division 1 Norra Götaland, damer.

FOTBOLL: Division 1 Norra Svealand, damer.

FOTBOLL: Division 1 Södra Götaland, damer.

FOTBOLL: Division 1 Mellersta Götaland, damer.

FOTBOLL: Division 1 Norrland, damer.

FOTBOLL: Division 1 Södra Svealand, damer.

FOTBOLL: Division 1 Södra, herrar.

FOTBOLL: Division 1 Norra, herrar.

FOTBOLL: Division 2 Norra Götaland, herrar.

FOTBOLL: Division 2 Norrland, herrar.

FOTBOLL: Division 2 Södra Svealand, herrar.

FOTBOLL: Division 2 Norra Svealand, herrar.

FOTBOLL: Division 2 Östra Götaland, herrar.

FOTBOLL: Division 2 Västra Götaland, herrar.

FOTBOLL: Division 3 Nordvästra Götaland, herrar.

FOTBOLL: Division 3 Södra Norrland, herrar.

FOTBOLL: Division 3 Södra Svealand, herrar.

FOTBOLL: Division 3 Nordöstra Götaland, herrar.

FOTBOLL: Division 3 Västra Svealand, herrar.

FOTBOLL: Division 3 Östra Svealand, herrar.

FOTBOLL: Division 3 Södra Götaland, herrar.

FOTBOLL: Division 3 Sydvästra Götaland, herrar.

FOTBOLL: Division 3 Sydvästra Götaland, herrar.

FOTBOLL: Division 3 Sydöstra Götaland, herrar.

FOTBOLL: Division 3 Mellersta Norrland, herrar.

FOTBOLL: Division 3 Norra Norrland, herrar.

FOTBOLL: Division 3 Mellersta Götaland, herrar.

SÖNDAG

BILSPORT: Formel 1, deltävl 4 av 20 (14.00, Sotji, Ryssland, tom 30/4).

ISHOCKEY: Landskamp, herrar: Sverige-Finland (14.30, TT:s utsände Anders Wallin, Ceske Budejovice, Tjeckien.

+ Matchvärmning, 09.15-09.45.

ISHOCKEY: Ev uppföljning till den sjunde SM-finalen.

FOTBOLL: Allsvenskan, herrar: AIK-Gif Sundsvall (15.00).

FOTBOLL: Allsvenskan, damer: Piteå IF-Kvarnsveden (14.00), Linköping-Djurgården (16.00).

FOTBOLL: Premier League: Manchester U-Swansea (13.00), Everton-Chelsea, Middlesbrough-Manchester C (båda 15.05), Tottenham-Arsenal (17.30).

FOTBOLL: Spanska ligan: Osasuna-La Coruna (12.00), Betis-Alaves (16.15), Eibar-Leganes (18.30), Celta Vigo-Bilbao (20.45).

FOTBOLL: Franska ligan: Caen-Marseille (15.00), Dijon-Bordeaux (17.00), Nice-Paris SG (21.00).

FOTBOLL: Superettan: Frej-Brommapojkarna (15.00), Syrianska FC-Varbergs Bois (17.00).

FOTBOLL: Serie A: Roma-Lazio (12.30), Genoa-Chievo, Palermo-Fiorentina, Crotone-Milan, Cagliari-Pescara, Empoli-Sassuolo, Bologna-Udinese (alla 15.00), Inter-Napoli (20.45).

FOTBOLL: Bundesliga: Augsburg-Hamburg (15.30), Hoffenheim-Eintracht Frankfurt (17.30).

VOLLEYBOLL: SM-slutspel, damer: ev. final 5 i bäst av 5: Engelholm-Hylte/Halmstad (16.00).

BORDTENNIS: SM-slutspel, herrar: ev. semifinal 3 i bäst av 3: Rekord-Söderhamn (15.00), Eslöv-Halmstad (tid ej fastställd).

GOLF: USA-touren, herrar (Avondale, Louisiana, tom 30/4).

GOLF: Europatouren, herrar (Peking, tom 30/4).

GOLF: USA-touren, damer (Irving, Texas, tom 30/4).

BADMINTON: EM (Kolding, Danmark, tom 30/4).

ORIENTERING: Tiomila (Göteborg, tom 30/4).

AMFOTBOLL: Superserien, herrar.

BILSPORT: Rally, VM-deltävl 5 av 13 (Argentina, tom 30/4).

BILSPORT: WTCC, deltävl 2 av 10 (Monza, Italien).

SEGLING: Världscupen (Hyères, Frankrike, tom 30/4).

BILJARD: VM, snooker (Sheffield, Storbritannien, tom 1/5).

CYKEL: Världscupen, mountainbike (Lourdes, Frankrike, tom 30/4).

SKYTTE: Världscupen (Larnaca, tom 7/5).

GYMNASTIK: Världscupen, rytmisk gymnastik (Baku, tom 30/4).

TENNIS: ATP (Barcelona, Budapest, tom 30/4).

TENNIS: WTA (Stuttgart, Tyskland, Istanbul, tom 30/4).

MCSPORT: Motocross, SM-deltävl 1 av 7 (Borås).

BOWLING: Elitserien, herrar.

HANDBOLL: Bundesliga.

BASKET: NBA-slutspel (ev. matcher).

TRAV: Vaggeryd (GS75), Solvalla, Hagmyren, Jägersro galopp.

AMFOTBOLL: Division 1, damer.

HANDBOLL: Champions League, herrar: kvartsfinal, andra matchen: Montpellier-Veszprem, Ungern (18.30).

CYKEL: Världstouren, herrar: Romandiet runt (Schweiz, tom 30/4).

FOTBOLL: Ryska ligan.

FOTBOLL: Portugisiska ligan.

FOTBOLL: Grekiska ligan.

FOTBOLL: Turkiska ligan.

FOTBOLL: Danska ligan, mästerskapsserie.

FOTBOLL: Danska ligan, nedfkyttningsgrupp B.

FOTBOLL: Belgiska ligan, slutspel.

FOTBOLL: Serie B.

FOTBOLL: 2.Bundesliga.

FOTBOLL: League 1.

FOTBOLL: Elitettan, damer.

FOTBOLL: Division 1 Mellersta Götaland, damer.

FOTBOLL: Division 1 Norra Svealand, damer.

FOTBOLL: Division 1 Norra Götaland, damer.

FOTBOLL: Division 1 Norrland, damer.

FOTBOLL: Division 1 Södra, herrar.

FOTBOLL: Division 1 Norra, herrar.

FOTBOLL: Division 2 Södra Svealand, herrar.

FOTBOLL: Division 2 Östra Götaland, herrar.

FOTBOLL: Division 2 Norra Svealand, herrar.

FOTBOLL: Division 3 Östra Svealand, herrar.

FOTBOLL: Division 3 Södra Norrland, herrar.

FOTBOLL: Division 3 Södra Götaland, herrar.

FOTBOLL: Division 3 Mellersta Götaland, herrar.

TT-sporten nås på tel 08-692 26 95

Resultatredaktionen 08-692 26 90

TT:s växel: 08-692 26 00

E-post: sport@tt.se